novinky

Nová řada 360
#komplexnifotoprotekce
Vyzkoušejte novou řadu komplexní ochrany 360 produktů fluidní minerální krém na opalování, fluidní krém na opalování a gel bez oleje na opalování .
Novinka 2
PŘEJDĚTE NA KOMPLEXNÍ SYSTÉM FOTOPROTEKCE ZVENKU I ZEVNITŘ.
Doplňte opalovací krém pomocí silných antioxidantů. Pouze vnitřní užívání ochrany před slunečním zářením může zabránit vzniku a případně opravit poškození dermis (škáry) v důsledku UVA, protože UVA záření může proniknout až do spodních vrstev naší kůže. Chraňte se komplexně!
Novinka 3
S LÉTEM OCHRANA PLETI PROTI UV ZÁŘENÍ NEKONČÍ!
UVB záření je nejsilnější během letních měsíců a v oblastech blíže rovníku. Krátkodobé vystavení může způsobit spálení kůže. UVA je ale přítomno po celý rok a ve všech zemských šířkách. Proniká hlouběji do kůže – do dermis – a způsobuje předčasné stárnutí pleti, hyperpigmentace, imunosupresi a poškození DNA.
Novinka 4
JAKÉ SPF A KOLIK OPALOVACÍHO KRÉMU APLIKOVAT?
Čím vyšší je SPF tím vyšší je ochrana. Vysoký SPF není pouze účinnější proti UV záření, ale také zajistí lepší ochranu i když aplikujete menší než doporučené množství 2 mg/ cm2. Nesprávně aplikovaný SPF 90 se například změní na SPF 50, zatímco u SPF 20 by to byl SPF 10, což představuje skutečné riziko.
Novinka 5
OPALOVÁNÍ I PRO VELMI SVĚTLÉ FOTOTYPY.
Díky komplexní fotoprotekci HELIOCARE zvenku i zevnitř se na léto mohou připravit i ti, kdo mají velmi světlý fototyp. Užívejte doplněk stravy HELIOCARE ULTRA-D s komplexním systémem antioxidantů a 100% denní dávky vitamínu D v každé kapsli každý den. Do kufru si pak přibalte ochranný gel s SPF 90 a užijte si.