Heliocare 360° Gel OF SPF50+ Pearl 50ml

Ochranný tónovaný gel + make-up v jednom, barva perlová

NeoStrata

Barevné odstíny
Fyzikální filtry (TiO2) pokryté křemíkovými pigmenty zodpovídají za barevný odstín a matný efekt. 
Střední až vysoké krytí
3 odstíny: Pearl, Beige, Bronze
Objem: 50ml
 

Cena Dostupnost Množství
536,36 Kč Skladem
expedujeme do 24hodin


Každodenní tónovaná ochrana, gel + make-up v jednom, chrání pokožku před negativními vlivy slunečního záření, před stárnutím pleti, slunečními alergiemi a vznikem hyperpigmentací. Zároveň pokožku hydratuje, zmatňuje a díky tónování překrývá nedokonalosti pleti. Vhodný pro normální až mastnou pleť, která trpí nedokonalostmi či sklonem k akné. Ideální pro fototyp II – IV.

Před použitím protřepte. Aplikujte rovnoměrně a v dostatečném množství na tvář alespoň 20 minut před pobytem na slunci. Aplikaci opakujte každé 2-3 hodiny a vždy po koupání a při nadměrném pocení. Balení „airless“ pumpa umožní přesné dávkování a 100% spotřebování obsahu produktu. 
Ideálním „denním“ doplňkem je Heliocare 360⁰ Cushion compact SPF 50+, rovněž ve 3 barevných odstínech – tekutý make-up v kompaktním provedení
 

Velmi vysoká širokospektrální fotoimunoprotekce s unikátní bezolejovou, matnou texturou. Jedná se o kombinaci inovativních filtrů a Bioshield systému, které poskytují komplexní a maximální ochranu před UVB, UVA slunečním zářením, před viditelným a infračerveným světlem. Obohacené o Fernblock se silnou antioxidační a reparační aktivitou a ochranou pokožky před poškozením způsobeným slunečním zářením. Minimalizuje vznik hyperpigmentací, zpomaluje proces stárnutí pleti a redukuje projevy sluneční alergie. Exkluzivní tónovaná bezolejová, matná textura je obzvlášť vhodná pro normální, smíšenou a mastnou pleť. Gel + make-up v jednom pokožku zanechává jemnou hladkou a zmatněnou. Pleť hydratuje a překrývá její nedokonalosti. Redukuje tvorbu kožního mazu , neucpává póry, čímž brání vzniku nedokonalostí, příp. akné. Nekomedogenní. Hypoalergenní. Neobsahuje alkohol. Testováno pod odborným dermatologickým a oftalmologickým dohledem. Bez parabenů. Voděodolný. 

Menu

  • Produkty

    Kompletní řada produktů k perorálnímu podání i kožní aplikaci pro dosažení maximální ochrany před slunečním zářením.Produkty Heliocare® jsou doporučovány odborníky na péči o pleť na celém světě. Přísné standardy pro výrobu a jištění jakosti zajišťují bezpečné, účinné a extrémně dobře tolerované lékové formy pro všechny potřeby ochrany proti slunečnímu záření. Všechny lékové formy obsahují tehnologii fernblock pro poskytnutí komplexní, přírodní ochrany před slunečním zářením. Každý typ pleti potřebuje specifickou péči: čím světlejší je Vaše pleť, tím vyšší sluneční ochranný faktor (SPF) by měl být a tím více byste měli uvažovat o celoroční fotoprotekci formou doplňků stravy.

  • Užitečné tipy