Heliocare 360° Cushion Pearl SPF 50+

Lehký fuidní fotoimunoprotekční make up barva perlová, 15g

NeoStrata
  • ŘADA: kožní aplikace, silná ochrana a krytí - HELIOCARE 360°
  • TYP PLETI:Všechny typy pleti vč. velmi citlivé. Normální až suchá pleť. Fototyp I - IV.
  • PROFIL PACIENTA:denní ochrana proti stárnutí pleti,ochrana a dokonalé krytí,post-procedurální ošetření pleti,silná ochrana,vysoký SPF faktor,tmavší typy pleti
Cena Dostupnost Množství
536,36 Kč Skladem
expedujeme do 24hodin


Odstín: Perl (perlová)
Lehký fluidní fotoimunoprotekční make-up v inovativním "cushion" balení obohacený o Fernblock(R) FC a další aktivní látky s antioxidačními a opravnými účinky. Snadno se aplikuje, sjednocuje odstín a skrývá nedokonalosti, ponechává kůži hladkou, jasnou a chráněnou.

Objem: 10 g

OCHRANA DNA Chrání a obnovuje poąkozené buněčné a mitochondriální DNA způsobené UVA/UVB zářením.
ANTI-OXIDATIVNÍ Eliminuje a zpomaluje vliv volných radikálů.
IMUNOPROTEKCE Chrání Langerhansovy buňky a zachovává jejich funkčnost.
PHOTO-AGING Minimalizuje vznik vrásek, prevence proti hyperpigmentaci.Po očiątění pleti není nutné pouľít pod make-up podkladový krém, jako tomu je u běľných make-upů. Heliocare Cushion Compact totiľ krém jiľ v sobě obsahuje. Make-up lze snadno aplikovat na tvář pomocí houbičky. Jemným poklepáním se lehce zapracuje do struktury pleti a ihned k ní přilne. Make-up spolehlivě kryje drobné nedokonalosti, přitom pleti ponechává dojem přirozenosti. Aby byla zajiątěna maximální ochrana před sluncem, několikrát za den můľete tento postup zopakovat.

Make-up Heliocare 360° Cushion Compact zároveň disponuje unikátní technologií Fernblock, která je specifická výtaľkem z tropické kapradiny Polypodium leucotomos z oblasti Střední Ameriky. Inovativní filtr Fernblock představuje silný přírodní antioxidant, který chrání DNA pleti, pomáhá předcházet tvorbě vrásek, pigmentových skvrn i slunečním alergiím. Make-up navíc hydratuje ple>>, přitom na ní nezanechává mastný film. V jeho sloľení totiľ nechybí ani oxid křemičitý, který dokáľe pohltit nadbytečný maz a vyvolat tak dojem sametově hebké pleti.

Související produkty

Menu

  • Produkty

    Kompletní řada produktů k perorálnímu podání i kožní aplikaci pro dosažení maximální ochrany před slunečním zářením.Produkty Heliocare® jsou doporučovány odborníky na péči o pleť na celém světě. Přísné standardy pro výrobu a jištění jakosti zajišťují bezpečné, účinné a extrémně dobře tolerované lékové formy pro všechny potřeby ochrany proti slunečnímu záření. Všechny lékové formy obsahují tehnologii fernblock pro poskytnutí komplexní, přírodní ochrany před slunečním zářením. Každý typ pleti potřebuje specifickou péči: čím světlejší je Vaše pleť, tím vyšší sluneční ochranný faktor (SPF) by měl být a tím více byste měli uvažovat o celoroční fotoprotekci formou doplňků stravy.

  • Užitečné tipy